شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
مدیریت مصرف برق و گاز با برگزاری پویش انرژی همدلی
حسین قدیمی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل ، از برگزاری پویش # انرژی _ همدلی به منظور مدیریت مصرف انرژی خبر داد .
حسین قدیمی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل ، از برگزاری پویش # انرژی _ همدلی به منظور مدیریت مصرف انرژی خبر داد .  
قدیمی با اشاره به ارائه جوایزی که در این  پویش  به کم مصرفان در سطح  کشورتعلق خواهد گرفت  افزود: در این پویش که برای اشخاص و شهر‌ها برگزار می‌شود جوایزی با توجه به نیاز شهر‌ها از جمله ، کمک به بخش بهداشت  ، تجهیز بیمارستان ، کمک به حمل و نقل عمومی و .... متناسب با نیاز هر شهر  در نظر گرفته شده است و اشخاص نیز جوایزی همچون ( بسته اینترنت رایگان ، تبلت ، دوچرخه و ....)  دریافت خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در این پویش، باید میزان مصرف برق خود را کاهش دهند گفت: این پویش برای مدیریت مصرف برق و گاز در کشور برگزار خواهد شد و البته اطلاع رسانی آن هم از طریق روابط عمومی شرکت ها  در فضای رسانه ملی ، فضای مجازی ، سایت شرکت و غیره در حال انجام است .
حسین قدیمی  با اشاره به تشویقی‌های موجود در بخش صنایع، کشاورزی و بخش خانگی برای مدیریت مصرف برق ادامه داد: در بخش صنایع و کشاورزی، تشویقی‌هایی که در زمان اوج مصرف برق تابستان ارائه شده، هم اکنون نیز در نظر گرفته شده و برای بخش خانگی نیز اجرای طرح برق امید و رایگان شدن بهاء برق، تعیین شده است.
قدیمی گفت :گروه پایش ادارات ، دائم در حال بررسی و نظارت هستند که اگر دستگاه اجرایی  بیش از الگوی مصرف، برق مصرف کنند تذکر داده می شود .
وی افزود: در حال حاضر برای کنترل مصرف برق در کشور، روشنایی معابر تعدیل شده و ، در بخش صنایع پرمصرف  ....نیز محدودیت اعمال شده، همچنین مراکز استخراج رمز ارز‌های غیر مجاز در حال  شناسایی و جمع آوری است .
حسین قدیمی اظهار داشت : شرکت توزیع  نیروی برق  استان با تعدیل روشنایی معابر این محدودیت را از خود شروع کرد تا  بخش خانگی  دچار اعمال مدیریت اضطراری بار و خاموشی نشود . 
وی از هم استانی های عزیز درخواست کرد  مشترکان خانگی که بیشترین مصرف در استان را به خود اختصاص می دهد نیز  باید با صرفه جویی، مصرف برق و گاز را مدیریت نمایند  که این کار با خاموش کرن لامپ و وسایل برقی  اضافی ، با پوشیدن لباس گرم و  کاهش شعله بخاری وکم کردن دمای محیط امکان پذیر است .
حسین قدیمی گفت : هم استانی های عزیز می توانند با نصب اپلیکیشن برق من علاوه بر اینکه از خدمات شرکت توزیع برق به صورت غیر حضوری بهره مند شوند با پاسخگویی به سوالات و رعایت نکات مدیریت مصرف برق و گاز به " پویش # انرژی _ همدلی  " بپیوندند و با نصب این اپلکیشن در قرعه کشی هر شب 100 دستگاه تبلت نیز  شرکت نمایند .
تاریخ:
1399/11/01
تعداد بازدید:
713
منبع:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل می باشد.
Powered by DorsaPortal
بارگذاری چیدمان اولیه